موس فیلم طراحی Mouse در سالیدورک کلوپ مهندسی سه بعدی

برای خرید اینترنتی موس می‌توانید مستقیم به سایت تکنولایف بروید. تکنولایف یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که به صور تخصصی در زمینه عرضه انواع محصولات دیجیتال فعالیت می‌کند. در این فروشگاه شما می‌توانید انواع موس کامپیوتر از ارزان تا گران را در برندهای مختلف تهیه کنید.

  • پس نیازی نیست هزینه بسیار گرانی را بابت موس اپل پرداخت کنید.
  • اگر شما به دنبال تهیه ماوس کامپیوتر هستید، می توانید این کالا را از سایت آراد برندینگ خریداری نمایید.
  • کار کردن با ماوس لیزری روی سطح شیشه و سطوح براق امکان پذیر است.
  • با این وجود اگر از موس های بی سیم و با سیم استفاده می کنید و در حین استفاده با مشکل روبرو شده اید، باید از آموزش بالا اقدام به رفع آن نمایید.

در نظر داشته باشید که این دانگل فقط مخصوص استفاده از همین موس است. پس نمی‌توانید موس دیگری را با این دانگل به کامپیوتر متصل کنید. یا اینکه به صورت همزمان بخواهید یک کیبورد بی‌سیم را با کمک همین دانگل به کامپیوتر متصل کنید. مشکل اصلی این نوع ماوس بی سیم، اشغال کردن یک درگاه USB به صورت دانگل است. متاسفانه ماوس های بلوتوثی قطعی زیادی دارند و برای کسانی که  از موس کامپیوتر زیاد استفاده میکنند گزینه چندان مناسبی نیست.

ماوسی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد

این مراحل این گونه صورت می پذیرد که ابتدا اطلاعاتی که کلیک شده اند از طریق فرستنده ای که در این دستگاه تعبیه شده است، برای گیرنده فرستاده می شود. پس از آن گیرنده اطلاعات را دریافت می کند و به رایانه انتقال می دهد تا نوبت به اجرای دستورات برسد. البته تمامی وسیله های بی ‌سیم این گونه کار نمی‌کنند بعضی از آنها با کمک بلوتوث و برخی دیگر از استاندارد بی‌سیم ۲٫۴GHz بهره می برند. کسانی که برای مدت طولانی موس در دست می‌گیرند، باید به ارگونومی موس توجه بسیاری داشته باشند.

این نوع برخلاف سایر ماوس ها در جای خودش ثابت است و تکان داده نمی شود. از این نوع ماوس هوشمند بی صدا به تازگی سفارش دادم سیم دار هست و بسیار راضی هستم. من روی صدای ماوس خیلی حساس بودم و اذیتم میکرد و با این مدل ها آشنا شدم واقعا عالی هستن.

ماوس لاجیتک مدل MX Anywhere 2S

همچنین ماوس‌های ترک‌بال دارای موقعیت ثابتی هستند و فقط نیاز است انگشت‌های دست تکان داده شوند و اگر شما از تکیه گاهه مچ در ماوس ترک‌بال استفاده کنید، مچ شما در زاویهٔ سالم تری قرار خواهد گرفت. این کار شما، مچتان را از آسیب‌هایی که به خاطر چرخاندن موس به اطراف مختلف ایجاد می‌شود، محافظت می‌کند. از آن جایی که دست شما در یک محل قرار می‌گیرد، بازو و مچ شما با رفتن جلو به عقب مداوم خسته نمی‌شوند.

قیمت موس کامپیوتر برای گوشی + پخش تولیدی عمده کارخانه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار