معرفی صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

داراییهای شما در قسمت ASSET و در اکانتها ی صرافی کوینکس ذخیره میگردند . صرافی کوینکس یا بایننس کدام بهتر است؟ تولد این صرافی در چین بود اما با توجه به قوانین سخت گیرانهای که این کشور در زمینه ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین وضع کرد؛ صرافی بایننس به ژاپن مهاجرت کرد. البته یکبار چنین ادعایی شد که کوینکس گفت این ادعا کذب است و تمام هزینه هایی که از کاربرا بظاهر از دست رفته بود را برگرداند .

اگر احراز هویت صورت گیرد ، تا یک میلیون دلار هم این امکان موجود است . احراز هویت سختی هم ندارد و در آینده به مشکل نخواهید خورد . به عنوان مثال، فرض کنید شما 10000 دلار در حساب معاملاتی خود دارید و به مدت طولانی 100 دلار برای BTC شرط بندی می کنید (یعنی افزایش ارزش). همچنین پسوردی که میتوانید برای سایت انتخاب کنید باید حاوی کاراکترها و اعداد مختلف و بیش از ۶ کاراکتر باشد که این خود ، فرآیند جلوگیری از هک حساب شما را انجام میدهد . در مرحله بعد روی گزینه Send code بزنید تا یک رمز برای ایمیلی که در مراحل قبل وارد کردید ارسال شود ؛ سپس آن رمز را در این قسمت وارد کنید. برای اضافه کردن سرویس کلیک کنید و روی گزینه Scan QR Code کلیک کنید . همانطور که در بالا ذکر شد، از نرم افزار SMS و Google Authenticator می توان برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای استفاده کرد.

نسبت به صرافی های دیگر چیست ؟

حتی یک ایرانی نگران احراز هویت نباید باشد . هر ملیتی ، هر قومی و هرکشوری برای احراز هویت میتواند مدارک خودرا ارسال کند . سپس گزینه send code فیلد اول را بزنید تا کدی را به ایمیل شما ارسال کند . مزیت هایی همچون احرازهویت آسان ، رابط کاربری چشم نواز ، عرضه و تقاضای بالا که باعث بالارفتن حجم معاملاتی میشود ، تعداد بالای ارزهای دیجیتال(حدود تقریبا ۲۳۳ رمز ارز یا بیشتر ) ، ابزارهای بسیار حرفه ای برای رسم و تحلیل ، نمودارهای دقیق ، کارمزد بسیار پایین ، برداشت سریع و ۲۴ ساعته ، به دور از تحریم ، سرعت بالای پلتفرم و … مزیت های کوینکس coinex نسبت به صرافی های دیگر چیست ؟ به یاد داشته باشته باشید که حساب کوینکس و ایمیل شما به هم متصل میشوند. به عنوان مثال اگر بخواهیم ارز ADA را برای نگهداری خرید کنیم، می توانیم در حالت Limit سفارش خرید بدهیم و در این صورت اگر با قیمت کمی بالاتر هم خرید کنیم، اهمیتی ندارد.

حتی شماره تلفن ایرانی را هم Verify میکند . به طور کلی کوین مارکت گپ صرفا صرافی هایی که بیشترین کاربر را دارند در وبسایت خود لیست میکند و اگر از این بین برخی از صرافی ها کلاهبردار از کار دربیایند؛ این مجموعه هیچ مسئولیتی را در قبال لیست کردن نام صرافی در سایت خود گردن نمیگیرد؛ در نهایت پیشنهاد ما این است که در استفاده از خدمات هر صرافی چه ایرانی و چه خارجی ابتدا تحقیقات لازم را انجام داده و به هیچ عنوان از هیچ صرافی به عنوان محلی برای نگهداری سرمایه خود و کیف پول ارز دیجیتالیتان استفاده نکنید.

کوینکس یکی از بهترین صرافی های حال حاضر برای کاربران ایرانی هست اما مواقعی که این صرافی اپدیت میشه ممکنه تا چند ساعت به دارایی صرافی کوینکس دسترسی نداشته باشین. چرا که این سایت خداروشکر با آغوش باز ایرانی ها را میپذیرد . این کیف پول هم بسیار کیف پول مطمئن و امنی است ! گرفتن مسترکارد و ویزا کارد هم از طریق اینترنت حتی ممکن است . با استفاده از کارتهای بین المللی مانند ویزا و مستر ، میتوانید تراکنش ها را انجام دهید . 2. اکنون در قسمت “Protocol Type” چهار شبکه برای تراکنش نمایش داده میشود که شما باید با توجه به این که ارزهایی که قصد واریز آنها به حساب کوینکس را دارید در کدام شبکه قرار دارد، یکی از 4 مورد را انتخاب کنید. در این سایت تایید دومرحله ای وجود دارد و امکان ورود به حساب شما ۹۰ درصد غیرممکن است .