فروشگاه آنلاین چرم درسا محصولات درسا جواهر مردانه | hsaatchi

در ادامه همراه ما از سایت بدلیجات کالای تک باشید تا مختصری از تاریخچه جواهرات مردانه را با هم بررسی خريد طلا اينترنتي کنیم. اولین مساله هنگام خرید جواهرات که باید توجه داشته باشید، موقعیت و شرایطی است که قرار است آن را استفاده کنید. به طور مثال، در یک محیط آموزشی و فرهنگی بهتر است فقط از یک انگشتر ساده استفاده کنید و زنجیر و دستبند طلا در چنین مکان‌هایی به هیچ عنوان انتخاب مناسبی نیست.

جواهرات مردانه (

این مساله در حال تغییر است، چرا که برندهای مطرح صنعت جواهر سازی بیش از پیش به دنبال پاسخ دادن به نیاز ها و خواسته های آقایان هستند. سال‌هاست که جواهری سُروری در کنار شماست تا معنای نو به برازندگی شما ببخشد. جواهری سُروری شادی‌های شما را لوکس‌تر و زیبایی شما را دو چندان می‌کند. با استفاده از جدول زیر می توانید سنگ و کانی مورد نظر را پیدا کرده و مشخصات کامل معدنی آن را ملاحظه نمایید.

فروشگاه آنلاین چرم درسا محصولات درسا جواهر مردانه | hsaatchi

پس می‌توانید این موضوع را هم در کنار سایر موارد برای انتخاب جواهرات مردانه در نظر داشته ‌باشید. مشخصه‌های فردی هم در انتخاب جواهرات مردانه بسیار حائز اهمیت است مثلا اگر پدر خانواده هستید، در مقایسه با یک دانشجوی مجرد، قطعا باید انتخاب‎‌های متفاوتی داشته باشید. همچنین نوع پوشش شما در بسیاری از موارد تعیین‌کننده انتخاب شما خواهد بود مثلا اگر قرار است کت و شلوار رسمی به تن کنید، در مقایسه با زمانی که قصد تفریح با دوستان خود را دارید، قطعا در انتخاب شما تاثیر میگذارد.

نوع زیورآلات

انگشتر های مردانه تنوع خیلی زیادی دارد اما به طور کلی انگشتر طلای مردانه دو دو دسته نگین دار و بدونه نگین شناخته می شود . در انگشتر طلا مردانه به نسبت انگشتر طلا زنانه معمولا نگین کمتری کار می شود. یکی از معیار های مهم در خرید انگشتر طلا مردانه فرم دست مخاطب می باشد که باید مخاطب انگشتر مناسب فرم دست خود را انتخاب کند . اگر مخاطب هنگام خرید انگشتر، انگشتر مناسب با رنگ پوست و فرم دست خود اتخاب نکند جذابیت خاصی که انتظار دارد را نخواهد داشت. همان طور که در قسمت های پیش در مورد خرید انگشتر مردانه جواهرات و جواهرات مردانه بیان کردیم می‌توان انگشتر مردانه جواهرات را سایت طلا و جواهرات دایموند خریداری کنید . بیان کردیم که انتخاب و خرید انگشتر باید متناسب با رنگ پوست و فرم دست مخاطب انتخاب شود.

  • همچنین اکسسوری ها را در مصاحبه تا جایی که می‌توانید تقلیل دهید تا وجه غیرحرفه‌ای به شما وارد نکند.
  • همانند بانوان، مردانی که از جواهرات استفاده می‌کنند به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند.
  • افرادی که از استایل بدنی لاغر و کوچکتری برخوردار هستند تحت الشعاع جواهرات بزرگ قرار خواهند گرفت و آن‌هایی که از فرم بدنی پهن و قد بلند برخوردار هستند نباید از جواهرات ظریف استفاده نمایند.
  • اما درسنین و در فرهنگ های مختلف، جواهرات و به طور مختص انگشتر، معانی بسیار متفاوتی پیدا می‏کنند.
  • در صورتی که از سایز فرد مطمئن نیستید، جواهراتی را تهیه کنید که سایز در آن‌ها خیلی مهم نیست.
  • در هنگام خرید زنجیر قوانین ساده‌تر است، اگر از گردن باریکی برخوردار هستید از زنجیرهای کوتاه استفاده کنید و اگر گردن شما پهن است از زنجیرهای بلند استفاده نمایید.