دزدگیر سیم کارتی جدید ترین دزدگیر هوشمند و کنترل لوازم سیم کارتی صفحه نمایش رنگی-امن باش

این مجموعه کامل دزدگیر امنیتی علاوه بر کنترل از طریق اینترنت ، امکان کنترل از طریق SMS را نیز دارد . یعنی شما می توانید به راحتی با ارسال کد های مخصوص از طریق پیامک ، سیستم امنیتی هوشمند خود را فعال و یا غیر فعال کرده و به طور کلی کنترل کنید . برای استفاده از امکان پیام کوتاه این سیستم کافی است سیم کارت معتبر را در قسمت مخصوص پنل مرکزی قرار دهید و با تعربف شماره های مورد نظر از طریق نرم افزار ، پیام کوتاه خود را برای برقراری ارتباط ، ارسال و یا دریافت نمایید . به طور مثال از خروجی دستگاه رابطی به یک وسیله برقی متصل می شود و شما با استفاده از نرم افزار قادر به خاموش یا روشن کردن وسیله برقی خواهید بود. با نصب دزدگیر اماکن تنها قادر به کنترل وسایلی می باشید که برقی هستند. برخی از افراد به منظور هوشمندسازی کامل خانه از وسایلی چون پرده برقی استفاده می کنند چرا که بتوانند از راه دور پرده های خانه را کنار بزنند.

زون nc و no که همان کنتاکتهای باز و بسته رله خروجی میباشند قابلیت اتصال انواع کنترل پنل های اعلام سرقت را مهیا میسازند بطوری که سوا ازمارک و مدل دستگاه، این بیم سنسور خطی بتمام سانترالهای دزدگیر اعلام حرق و… براحتی متصل میشوند. مانند هر سیستم یا دستگاهی در خانه شما سیستم امنیتی نیز باید به طور مرتب مورد مراقبت قرار گیرد تا عملکرد آن به درستی انجام شود، چک کردن سنسور ها به طور مرتب ،می تواند از هشدارهای بی دلیل جلوگیری کند. بدین منظور پیچ یا گیره کوچکی که در گوشه برد قرار دارد را باز کنید و با بالا بردن یا پایین اوردن برد چشمی زاویه و برد سنسور را تغییر با توجه به شرایط محل نصب چشمی دزدگیر تغییر دهید . در کنار این پیچ یک درجه قرار دارد که با مقدار عددی حک شده در کنار آن میتوان به طور دقیق برد را داخل قاب تنظیم کرد. در برخی از این سنسور ها، برد در جای خود فیکس شده و نیازی به تنظیم چشمی دزدگیر بصورت دستی نیست.

  • می توان از تعداد مشخصی سنسورهای سیمی یا بی سیم با توجه به مدل دزدگیر هوشمند استفاده کرد.
  • دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند.
  • در محل هایی که موجودات زنده مانند گربه ، موش و … تردد می کنند نصب چشمی باعث تحریک دستگاه شده وموجب آلارم می گردد.
  • مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش دزدگیرخانه ، پنل یا دستگاه مرکزی است که درصورت اختلال در آن، کارکرد بقیه اجزا مختل می‌شود.
دزدگیر سیم کارتی جدید ترین دزدگیر هوشمند و کنترل لوازم سیم کارتی صفحه نمایش رنگی-امن باش

با توجه به امکان نصب سیمکارت و همچنین اتصال به اینترنت از طریق وای فای، امکان دریافت هشدارها را از روشهای مختلف خواهید داشت. بعلاوه ، شما میتوانید با ارتباط دو طرفه تلفنی با این سیستم به راحتی وضعیت خانه یا محل کار را مانیتور کنید. سنسورها و چشمی ها را در محل هایی مانند ورودی درب اماکن، رو به پنجره ها و سایر محل هایی که امکان ورود غیر قانونی در زمان عدم حضور شماست نصب کنید تا بلافاصله بعد از تشخیص حرکت در هرکدام از محل های یاد شده این سیستم امنیتی اعلام سرقت را فعال کنند. ⬅️دزدگیرهای هوشمند یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات هوشمند سازی ساختمان می باشند. نصب این دزدگیرها برای پیشگیری از سرقت و تامین امنیت و آسایش خانه های امروزی بسیار ضروری می باشد.

دسته بندی محصولات

زیرا تغییرات ناگهانی در دمای هوا در نزدیکی سنسور باعث ایجاد آلارم های کاذب در سیستم های امنیتی می شود. بنابراین می توانید به کمک بعضی از سیستم های دزدگیرخانه چراغ را روی تایمر گذاشته و در مواقع خاص آن را از راه دور خاموش و روشن کنید. است, وبسایت امن باش هنگامی که باتری ضعیف می شود چشمی برای اینکه این مورد را اعلام کند سیگنالی به دزدگیر می‌دهد و دزدگیر هم برای متوجه کردن کاربر از ضعیف شدن باتری هشدار را فعال می کند.بنابراین اگر قصد نصب چشمی بی‌سیم را دارید حتماً باید مراقب باتری آن باشید تا آژیر کاذب نداشته باشید. تلفن کننده دزدگیر های اماکن در دو نوع سیم کارتی و خط ثابت وجود دارند که هر کدام مزایا و معایبی دارند که در ادامه به ان خواهیم پرداخت. دتکتور دود یا سنسور دود یکی دیگر از سنسورهای کارآمد دزدگیر اماکن است.

علی رغم تمام این راهکارها هنوز نتیجه ی قابل توجهی در ارتباط با کم شدن دزدی بدست نیامده است. همانطور که در مقالاتی در سایت به علل بروز سرقت نیز هم گفته شد، پژوهشگران بیکاری و را مهم ‌ترین دلیل گسترش سرقت می‌ دانند زیرا در همه حال، اولویت انسان تأمین نیازهای فیزیولوژیک و مادی ‌اش است. ین تلفن کننده کاملا ایزوله می باشد و دارای اعلام وضعیت آژیر نیز می باشد. تحریک مثبت و منفی و حافظه آلارم و تست شماره گیری از دیگر مزایای این تلفن کننده به شمار می رود. عمر مفید مصرف باتری از چهار ماه تا یکسال می باشد و از دیگر امکانات این محصول تنظیم میزان مصرف باتری است که در صورت صلاحدید به حداقل مصرف کاهش می یابد.

دزدگیر خانه هوشمند