بک لینک چیست؟ 10 روش دریافت بک لینک بدون جریمه گوگل-بک لینک گلدلینک

از طرف دیگه نیازی نیست لینک فالو بدید، نوفالو هم اوکیه و چیزی از سایت شما کم نمیشه. تمام این موارد در حد تئوری هست و صرفاً با هدف طبیعی جلوه دادن لینک‌ها در وبسایت‌های پرلینک انجام می‌شود. شما می‌توانید یک محتوا در این شبکه محبوب منتشر کنید و از این طریق برای خود بک لینک بگیرید. لینک‌دادن در انجمن‌ها و صفحه‌های پرسش و پاسخ بسیار متداول است. در این روش‌ کافی است به سوالات جواب دهید یا در موضوعات انجمن‌ها فعالیت کنید و هر وقت موضوع یا سوالی مرتبط با وبسایت شما مطرح شد در پاسخ به وبسایت خود لینک دهید.

گوگل و سایر موتورهای جستجو بک لینک سایت را به عنوان عاملی برای بهبود طبیعی (ارگانیک) رتبه سایت در نظر می‌گیرند. تاکتیک‌های بک لینک سازی که در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرند در مقایسه با استراتژی‌های بالا یا ریسک بیشتر و یا تأثیر کمتری دارند. بااین‌حال، تا وقتی‌که در اجرای این استراتژی‌ها به بیراهه نروید و از روش‌های درست استفاده کنید می‌توانید برای تنوع بخشیدن به منابع بک‌لینک‌های خود از آن‌ها بهره بگیرید. به‌هرتقدیر، همان‌طور که قبلاً هم ذکر شد، همیشه بک لینک از منابع مختلف طبیعی‌تر به نظر می‌رسد و احتمال جریمه شدن توسط گوگل را کمتر می‌کند. این به‌اصطلاح راه‌سازی و هدایت در فضای مجازی به «لینک»، لینک و بازهم لینک تعبیر می‌شود. وجود این لینک‌ها مزایا و منافع گوناگونی را برای وب‌سایت شما به ارمغان می‌آورد، لذا در این مطلب تلاش می‌کنیم تا شما را با مفهوم چیزی به نام «بک لینک» و بک لینک سازی آشنا کنیم.

با نوشتن محتوای همیشه سبز و به طور کلی محتواهایی که دغدغه‌های کاربران را رفع می‌کنند، شانس بسیار بالایی برای رتبه گرفتن دارید. وقتی محتوای شما خوب باشد، سایت‌های دیگر با گذاشتن لینک آن در مقالات خود، به آن رای می‌دهند. البته این نکته را هم باید بگوییم که نوشتن محتوای خوب ساده نیست و نیازمند تمرین و تکرار و یادگیری در بخش بازاریابی محتوا است. سئو و محتوا آنقدر درهم تنیده هستند که نمی‌توان به یکی از آن‌ها کم توجهی کرد. همانطور که اشاره کردیم رپورتاژ آگهی خود نوعی بک لینک طبیعی و کلاه سفید به حساب می‌آید.

۳. تعیین نوع بک لینک

زیرا بک لینک شما تنها برای آن کلمه کلیدی در نتایج گوگل موثر خواهد بود. این حالت زمانی است که شما از طریق وب سایت‌های دیگر به صورت دستی به سایت خود لینک می دهید. به عنوان مثال در بخش نظرات، لینک سایت خود را قرار دهید یا در پاسخ به سوالات در انجمن‌ها از لینک وب سایت خود استفاده نمایید. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما در درک مفهوم بک لینک و اهمیت آن در سئو مفید باشد. دریافت بک لینک‌های با کیفیت یه یک دغدغه اساسی برای مدیران سایت و بازاریابان دیجیتال تبدیل شده است. با بروزرسانی‌های الگوریتم گوگل کیفیت لینک‌ها اهمیت بیشتری در مقایسه با کمیت آن‌ها دارد که این موجب شده است تا ساخت بک لینک تبدیل به یک فرایند چالشی در استراتژی‌های سئو تبدیل شود.

به این ترتیب بک لینک‌سازی با لینک‌های داخلی، در رتبه‌بندی سایت و صفحات آن بسیار تاثیرگذار است و باعث بهبود سئو بهترین روش بک لینک – از طریق مقاله زیر کلیک کنید – می‌شود. به منظور بک لینک گرفتن از وب‌سایت‌های خبری، می‌توان از تولید محتوای مورد پسند خبرنگاران استفاده کرد. محتوای مورد علاقه خبرنگاران آن است که از منابع متنوع گردآوری شود و قابل استناد باشد. به این ترتیب در این مبحث ما را همراهی نمایید، مجله پاسخ درصدد است تا به صورت کامل به مفهوم بک لینک و بک لینک سازی بپردازد.

  • در جهانی که رقابت در هر عرصه‌ای که فکرش را بکنید در آن موج می‌زند، باید فعال باشید و نه منفعل؛ و در جهان آنلاین این یعنی که باید استاد و قهرمان سئو باشید.
  • آیا شما برای ساخت بک لینک‌های بیشتر تلاش کرده‌اید؟ تجربه خود را برای ما در قسمت نظرات بنویسید و اگر از مطالعه این مقاله بهره‌مند شدید آنرا با دوستان و همکارانتان به اشتراک بگذارید.
  • فرض کنید مطالب مختلفی در یک پست وبلاگی نوشته شوند که هدف آن‌ها صرفا ساخت بک لینک سایت باشد.
  • روش‌هایی مثل خرید لینک، اسپانسرینگ، انتشار مقاله در ویکی پدیا و … .
  • با این حال، نوعی تبلیغ نامحسوس به شمار می‌رود و خطر کمتری از بک لینک‌های تبلیغاتی و خریدنی دارد.

این یعنی بعضی از آنها به صفحه اصلی لینک میدهند، بعضی دیگر به صفحات مقالات، بعضی به صفحات خدمات و… در اصل شما باید تناسب لینک ها روی صفحات مختلف سایتتان را رعایت کنید. به طور اصولی هم همیشه صفحه اصلی سایت و بعد از آن صفحات دسته بندی، بک لینک های بیشتری دریافت میکنند. این ابزار برای هر وبسایتی قابل استفاده است اما فقط تعداد محدودی از بک‌لینک‌ها را نمایش می‌دهد.

بک لینک چیست؟ 10 روش دریافت بک لینک بدون جریمه گوگل-بک لینک گلدلینک اما لازم است در ابتدا فروم‌های مرتبط با موضوع محتوا و وب‌سایت را پیدا کرد و سپس با رعایت قوانین، اقدام به انتشار آن‌ها نمود. لینک‌های نوفالو لینک‌هایی هستند که در آن‌ها به سایت دیگری اشاره نمی‌شود. اما موتور جستجو این لینک‌ها را ردیابی و دنبال نمی‌کند و هیچ نقشی در ارتقا رتبه سایت ندارند. با توجه به اینکه سیستم‌های وبلاگ‌دهی آتوریتی بالایی دارند، فعالیت در آن‌ها به شدت توصیه می‌شود. در ادامه به چندین وبلاگ ایرانی معتبر به منظور ساخت بک لینک رایگان اشاره می‌کنیم. یکی از بهترین روش‌های ساخت بک ‌لینک موثر، استفاده از سیستم وبلاگ‌دهی است.

بک لینک ها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا تعیین کنند که سایت شما چقدر معتبر و مرتبط با کلمه کلیدی یا موضوعی است که برای آن رتبه بندی می کنید. علاوه بر این، بک لینک ها به وب سایت شما سیگنالی برای موتورهای جستجو هستند که سایر وب سایت های خارجی محتوای شما را تأیید می کنند. با توجه به اینکه بک ‌لینک بی‌کیفیت در رتبه سایت تاثیر چندانی ندارد، لازم است از روش‌های هدفمند و هوشمندانه‌ای برای این کار استفاده کرد. بک لینک گرفتن از سایت‌هایی با محتوای مرتبط به صفحه مورد نظر، باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌شود.

گوگل برای مقابله با سئوکارهای کلاه سیاه و اشتباهاتی که آنها میکنند، یک الگوریتم قدرتمند به اسم پنگوئن معرفی کرد. این الگوریتم طی این سالها بارها بروزرسانی شده و نسبت به قبل عملکرد بهتری برای شناخت روش های غلط دریافت بک لینک دارد. مثل مقاله‌ای در وبلاگ خودتان، پست مهمان یا رپرتاژ در رسانه‌ها، برای تاثیر سریع‌تر و بهتر بک‌لینک‌ها می‌توانید محتوای آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هنگام دریافت بک لینک اگر به انکر تسکت ها دقت نشود آسیب های فراوانی می تواند به سایت وارد شود و مورد جریمه گوگل واقع شوید.

راهنمای جامع و اصولی برچسب گذاری و استفاده از Tag در سایت